KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14367452

nr 1436 7452

Pastell

Signerad, landskap, 68x98cm, yttermått inklusive ram: 116x84cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:29:42