KONST / Litografier / Färglitografi 15286051
nr 1528 6051
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 208/375. Färglitografi, bildmått: 43x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:10:20
18/3 16:35:01
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin