ART / Sculptures and works of art / Prydnadskanna + kanna 8091557

nr 809 1557

Prydnadskanna + kanna

Saltgods, height: 27 - 50, wear, damages.

Saltgods, höjd: 27 - 50

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday February 25 2013
at 20:55:57