ART / Oil paintings / Oil painting 12354478

nr 1235 4478

OIL PAINTING

Brahm, rowing-boat, signed. - 45. Oil on panel, 25x35,

Brahm, Eka, signerad. - 45. Olja på pannå, 25x35

SEK 200

Monday February 18 2019
at 18:44:34