KONST / Litografier / Färglitografi 11821350
nr 1182 1350
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/100, motivet: 83x48 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:57:45
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr