KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508413

nr 1250 8413

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kustbild med båt. Olja på pannå, 21x31

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:13:25