ART / Lithographs / Litographs in colors 16733270
nr 1673 3270
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
2 pcs, Karl Höglund (b. 1940), Sweden. Signed, 360-upplaga, oramade lösa blad. Litograph in colors. Sheet: 42x60,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerade, 360-upplaga, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 42x60 cm
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 800
Monday January 20 2025
at 19:54:35
600 kr
700 kr
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund