Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 17308047



*

nr 1730 8047


ETCHINGS

2 pcs, Disney, 432/500 cm, outer dimensions including frame: 22x22,


2 st, Disney, numrerad 432/500 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday October 13 2025
at 18:58:55


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/10 16:45:50 1      100 kr
13/10 18:53:56 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:11
  • 7072 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 4/50. Image ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:37
  • 6344 COLOUR ETCHING
    Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:54
  • 7068 COLOUR ETCHING
    Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:47




Ladda ner broschyr