ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksdjur 16737210

nr 1673 7210

Leksaksdjur

2 st, Hund Steiff, Foxy", märkt, samt get modell äldre. Längd: 30-40 cm, höjd: 33 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2025
kl 20:43:47

20/1 20:32:07 1      Vinnande bud