KONST / Litografier / Färglitografi 14278087
nr 1427 8087
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Signerad, numrerad 121/350, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 58x41, yttermått inklusive ram: 76x57 cm
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:33:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson