MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8516083
nr 851 6083
Skåp
1800-tal, furu, längd: 118 cm, djup: 34 cm, höjd: 149 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:59:03
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr