KONST / Litografier / Färglitografi 15416155
nr 1541 6155
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Vaser. Signerad, numrerad 33/80, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:44:35
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz