KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7245186

nr 724 5186

Färgkrita

Signerad, växtlighet, 33x23

Utrop:

300 kr

måndag 7 november 2011
kl 18:34:10