KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16791028

nr 1679 1028

Stavros Papasavas, Signerad. Olja på duk, 99x83 cm, yttermått inklusive ram: 103x88 cm

måndag 17 februari 2025
kl 20:55:19