KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14556327
nr 1455 6327
Färgetsningar
2 st, Flora 1800-tal, yttermått inklusive ram: 54x46cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:45:24
300 kr
350 kr