KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759457
nr 1575 9457
Svend Oluf Kramer
(1919-2010), Norge
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -74. Olja på duk, 74x62 cm, yttermått inklusive ram: 92x80 cm
Svend Oluf Kramer, norsk bildkonstnär född 1919, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:55:55
29/10 20:46:09
Svend Oluf Kramer
Läs mer om Svend Oluf Kramer