KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13249277
nr 1324 9277
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsningar, 3 st. "Flugsvamp I", "Fiske", "Man på bord". Kolorerade. Signerade och numrerade 1/100, Oramade lösa blad. Bladets mått: 27,5x21,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:26:33
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander