KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9399123
nr 939 9123
Gravyr
1700-/1800-tal, musicerande sällskap, motivet: 32 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:01:45
150 kr
300 kr
500 kr