KONST / Litografier / Färglitografi 12498057
nr 1249 8057
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 219/390. Motivet: 35x45 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:59:13
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg