FURNITURE / Chairs and Stools / Stools 13914353

nr 1391 4353

STOOLS

4 pcs. Height: 60cm, wear, damages.

4 st. Höjd: 60cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 450

Monday April 19 2021
at 19:38:13