MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7473220
nr 747 3220
Stolar
4 st. björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:36:17
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr