KONST / Litografier / Färglitografi 16783647
nr 1678 3647
Färglitografi
2 st, Sven Inge Höglund/Sven X:et Erixson, Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 63x81-70x89, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:11:50
200 kr
350 kr