MISCELLANEOUS / Toys / Teddy bears 12983369
nr 1298 3369
TEDDY BEARS
4 pcs, old. Length: 20-40 cm ca, wear, damages.
4 st, modell äldre. Längd: 20-40 cm ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday December 16 2019
at 20:04:11
150 kr
200 kr