KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5257234
nr 525 7234
Blandteknik
sign. A Promet, troligen Estland, 55x38, (fuktskada)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2008
kl 17:41:50
19/5 10:29:15
Signe Persson-Melin (f. 1925)