ART / Lithographs / Litograph in colors 12837045
nr 1283 7045
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
Frank Björklund (b. 1960), Sweden. Galghumor. Signed, numbered 23/99. Sheet: 64x45 cm, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Galghumor. Signerad, numrerad 23/99. Bladets mått: 64x45 cm, löst blad
Frank Björklund, Swedish artist, born 1960.
800
SEK 1900
Monday October 21 2019
at 20:03:41
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik