MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Books 17454095

nr 1745 4095

Elias Martin

(1739-1818), Sverige

numrerad, Elias Martin (1739-1818), Sweden. Akvareller och teckningar, 1943, wear, damages.

BOOKS, numrerad, Akvareller och teckningar, 1943

Condition: slitage, skador

Elias Martin, Swedish painter, born 1739, dead 1818.

SEK 300

Monday December 1 2025
at 18:24:02

  • Artist/Designer

Elias Martin

Read more about Elias Martin