ART / Lithographs / Litograph in colors 11525567
nr 1152 5567
LITOGRAPH IN COLORS
Nilsson & Knall, signed and numbered 76/360, Stockholm, Sweden, 47/62,
Nilsson & Knall, signerad och numrerad 76/360, Stockholmsmotiv, 47/62
600
SEK 350
Monday December 11 2017
at 19:44:05
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)