KONST / Litografier / Färglitografi 14823003
nr 1482 3003
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Signerad, numrerad 55/120, blomsterstilleben. Färglitografi, bildmått: 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x57 cm
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:57:01
14/8 19:42:03
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte
nr 1482 3003
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 15 augusti 2022 |
| 14/8 19:42:03 | 1 | Vinnande bud |
Georges Laporte