KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003203
nr 1400 3203
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 48x48cm, yttermått inklusive ram: 62x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:27:25
26/5 10:40:53
300 kr
31/5 15:21:29
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström