FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 5848364

nr 584 8364

ARMCHAIRS

1 par Carl Malmsten omklädda, slitage, skador.

1 par Carl Malmsten omklädda

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1700

Monday May 25 2009
at 19:31:59