FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 16537074

nr 1653 7074

ROCKING CHAIR

1960s, med dyna, vitlackerad. Height: 98 cm, colour loss, wear.

1960-tal, med dyna, vitlackerad. Höjd: 98 cm

Condition: färgbortfall, slitage

SEK 300

Monday October 28 2024
at 19:51:35