KONST / Litografier / Färglitografi 11755362

nr 1175 5362

Catharina Edlund

(f. 1974), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 13/240, bladets mått: 43,5x35,5 cm

Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 april 2018
kl 18:19:18

15/4 22:23:03 1      Vinnande bud

Catharina Edlund

Läs mer om Catharina Edlund