KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652043

nr 1565 2043

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 74, "Utsikt mot Gröna Lund". Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm

Kondition: utställd Sveagalleriet

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:56:26

25/9 18:04:50 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund