KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8794659

nr 879 4659

Etsning

Georg von Rosen (1843-1923), Sverige. Signerad, numrerad 29/100, daterad 1900. Motivet: 31x41 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 mars 2014
kl 19:55:48

3/3 19:50:48 1      Vinnande bud
3/3 19:51:21 1      justering av budtak