KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144360
nr 1614 4360
Stefan Alexis
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Signerad, 2002. Diptyk, Olja på pannå, 30x60, oramad
Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:57:54
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)