KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16846052

nr 1684 6052

John Johnson

(1915-1968), Sverige

Signerad, Hus, Akvarell. Bladets mått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 3 mars 2025
kl 19:35:48

John Johnson

Läs mer om John Johnson
Lis Husberg (f. 1920)