LIGHTING / Table lamps / Table lamp 5544054

nr 554 4054

TABLE LAMP

Lenght: ()

omkring sekelskifte 1900, höjd: 73

Condition: slitage, skador, lagad

1000

SEK 750

Monday November 24 2008
at 18:24:32

24/11 15:35:58 1      700 kr
24/11 15:48:50 2      Vinnande bud