KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15249135

nr 1524 9135

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. 25x30 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 42x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 februari 2023
kl 20:45:59