ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7473359

nr 747 3359

SCULPTURE

China, height: 48, wear, damages.

Kina, höjd: 48

Condition: slitage, skador

300

SEK 350

Monday Mars 19 2012
at 19:45:52