FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 14624222

nr 1462 4222

BOOKCASE

1930s, birch wood. Length: 120, width: 26 cm, height: 85 cm, wear.

30-tal, björk. Bredd: 120, djup: 26 cm, höjd: 85 cm

Condition: slitage

600

SEK 1200

Monday April 25 2022
at 19:52:40