MÖBLER / Skåp & hyllor / Isskåp 12769201
nr 1276 9201
Isskåp
Temperator, 1900-tal, Bredd: 61 cm. Djup: 48 cm, höjd: 146 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:14:58
23/9 15:41:10
500 kr
23/9 19:09:58