KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15349024
nr 1534 9024
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:53:31
13/4 21:37:59
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad