KONST / Litografier / Färglitografi 16936346

nr 1693 6346

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 277/360, Ljusterö. Färglitografi, bildmått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 56x62, yttermått inklusive ram:

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:38:13

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö