FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 10201445
nr 1020 1445
ARMCHAIR
1950s, wear.
1950-tal
Condition: slitage
SEK 700
Monday February 22 2016
at 19:38:04
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr