ART / Lithographs / Litograph in colors 11482570
nr 1148 2570
Urban Sjöberg
(f. 1945), Sverige
Urban Sjöberg (b. 1945), Sverige. 1990, signerad och numrerad 124/1000, motivet: 57x41,
LITOGRAPH IN COLORS, 1990, signerad och numrerad 124/1000, motivet: 57x41
Urban Sjöberg, Swedish painter, born 1945.
400
Monday December 4 2017
at 20:12:42