KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757095

nr 1275 7095

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Allegori. Olja på duk, 52x38 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:45:41