KONST / Litografier / Färglitografi 14099337
nr 1409 9337
Bo Jansson
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Nytorget". Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 240/400. Bladets mått: 46x56 cm, oramat löst blad
Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:13:11
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr