KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 16197218
nr 1619 7218
Grafiska blad
6 st, Carl fredrik Akrell, Skånka slott. Signerade i trycket, Bildmått: 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 36x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:20:06
13/5 19:15:06