MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirrors 8584139

nr 858 4139

MIRRORS

2 pcs, gilt, 1920s, height: 70 + 100 cm,

2 st, förgyllda, 1920-tal, höjd: 70 + 100 cm

600

SEK 700

Monday November 11 2013
at 19:54:16