KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581436

nr 1358 1436

Oidentifierad konstnär. Man med pipa, Signerad. Olja på duk, 40x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:42:19

1/11 00:12:09 1      100 kr
2/11 10:36:39 2      Vinnande bud